.

.

New
WYBFZTT-188 Симпатична Желка Кадифен Играчки Желка Фрли Перница Перница Полнети Командите Мека Кукла Деца Играчки Роденденски Подарок (Боја : Портокал, Големина : 75см)

WYBFZTT-188 Симпатична Желка Кадифен Играчки Желка Фрли Перница Перница Полнети Командите Мека Кукла Деца Играчки

DEN 8975.76

Стока
Достапно.

Висина : 40 cm, 50 цм, 60 см, 75 cm.Боја класификација : портокалова, зелена.Симпатична : Лицето електро-везени изрази, мека и симпатична.Моделирање : Бела коса дизајн на главата, живописни слика.Ткаенини : Мека кадифен ткаенина, целосно истегнување.Производот ткаенини : се водат супер soft Product пополнување : долу cotton Height : 40cm, 50cm, 60cm, 75cm Color класификација : портокал, green Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Симпатична : Лицето електро-везени изрази, мека и симпатична.Моделирање : Бела коса дизајн на главата, живописни слика.Ткаенини : Мека кадифен ткаенина, целосно истегнување.Пакет : 1 piece Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Шиење е фирма, не е лесно да се отвори линија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти