.

.

New
DJASM Симпатична Среќа Бул Кадифен Играчки Маскота Цртан филм Бул Мека Кадифен Кукла Перница Перница детски Креативен Роденден (Боја : А, Големина : 55cm)

DJASM Симпатична Среќа Бул Кадифен Играчки Маскота Цртан филм Бул Мека Кадифен Кукла Перница Перница детски

DEN 7645.68

Стока
Достапно.

Големина : 32 CM, 45СМ, 55 CM.Удобно ткаенини, нежни и мазни кожата-пријателски, симпатична изрази, јавете се на Везови Huyi, побрзај и даде на вашата сакана.Сите делови се целосно исполнет, не се плаши од цедење, не е лесно да се деформира, добра еластичност, цврсто го изнесе, и не е лесно да се произведуваат памук.Фил : pp памук пополнување, го прегрна во рацете, удобно и еластична, нежна рака чувство, подеднакво и целосно пополнување на сите делови, не често е лесно да се деформира.Поле на примена : роденденски подароци, дома мебел, автомобил додатоци, кукли.

Детали

Свеж

Избор на клиенти