.

.

New
П8 Мини Мобилен Телефон, Таблет Игра Морон Џојстик Touch Screen Контролер Joypad - Сина

П8 Мини Мобилен Телефон, Таблет Игра Морон Џојстик Touch Screen Контролер Joypad - Сина

DEN 566.40

Стока
Достапно.

▶Принцип : Контрола на екран од мобилен телефон преку екран чувствителен сензори за да се постигне совршена контрола ефект, тоа е погоден за повеќето телефони и влошки. ▶Функција : Погоден за луѓето кои играат игри за долго време, ефикасно намалување на замор на рацете, особено прстите, и зголемување на забава на играта. ▶Материјал : На дното (екран област) е направен од мек материјал, па не се грижи за повреда на вашиот телефон или подлога екран. ▶Преносни : Мини големина, лесно да се носат, без разлика дали тоа е за на училиште, патување или други случаи, можете да го користите во секое време, многу погодно. ▶Забелешка : Ако мислите дека сте надвор од контрола, ве молиме да се исчисти прашината и остатоци во внатрешноста, како ова ќе влијае на нејзината чувствителност и Тоа е многу лесно да се размонтираат и инсталирате.Спецификации : изработен од ABS и силиконски материјал, не е лесно да се оштети екранот на допир.Погоден за повеќето паметни телефони и таблети, се многу практични.Мини големина и лесен, лесен за носење и употреба.Морон дизајн, лесно да го инсталирате и користите.Точка Име : Телефонот Игра Џојстик Материјал : ABS + Силикони Количина : 1 Pc Вибрации на Владата : во Сила Повратни информации Карактеристики : едноставен за Инсталација, Универзална, Мини Дијаметар : 3.5 cm/1.38" (Прибл.) Дебелина : 0.5 cm/0.2" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Phone Игра Џојстик.

Детали

Свеж

Избор на клиенти