.

.

New
Кристално Огледало Случај за iPhone 13 Про,Луксузни Искра Bling 3D Дијамант Кристал Телефон Случај Жени, Девојки Шминка MOIKY Јасно Тенок Shockproof TPU Браник Заштитна Маска за iPhon

Кристално Огледало Случај за iPhone 13 Про,Луксузни Искра Bling 3D Дијамант Кристал Телефон Случај Жени, Девојки

DEN 167.76

Стока
Достапно.

Bling bling телефон случај со Огледало Дизајн за i Phone 13 Про 6.1 инчи(2021), НЕ одговара за друг модел на телефон.Стилски & Сјај : 3 D сјајна faux кристал кристал дијаманти high-definition козметички огледало embeded на задната страна на транспарентен случај, се рефлектираат светлина, може да се земе било каде и допир на вашата шминка, супер светкавиот за i Phone 13 Про.Високо-квалитетни Материјали : Направени од тенок светлина мека TPU браник рамка тешко КОМПЈУТЕР панел хибрид, трајни, рака зафат удобно, не се лизга, додадете минимален волумен и го задржуваат оригиналниот убавината на i Phone 13 Про телефон.Целосна Заштита : заштита на smart i Phone 13 Про предната и задната 360 степени на сите круг, се спротивстави носат и солза, гребнатини, шокови, анти-отпечаток, прашина доказ во секојдневниот живот.Прецизни исечок лесен пристап до сите копчиња, камера, микрофон, полнење пристаништа.Пакет се вклучени : 1 X i Phone 13 Про случај, 1 X Слободни Екран Заштитник.Големина : i Phone 13 Pro | Боја : Жолта Огледало.

Детали

Свеж

Избор на клиенти