.

.

New
Игра Конзола за Прашина Маска Школка Хоризонтална/Вертикална Прашина-Доказ Игра Покрие за PS5 Конзола Заштитни Случај Додатоци (Хоризонтална Црна)

Игра Конзола за Прашина Маска Школка Хоризонтална/Вертикална Прашина-Доказ Игра Покрие за PS5 Конзола Заштитни

DEN 602.40

Стока
Достапно.

Лесен за складирање и употреба.Погоден за PS5 домаќин оптички диск верзија и дигитална верзија.Направени од високо-квалитет мравка, текстил/оксфорд ткаенина материјал, тоа е мека, dustproof, водоотпорен, перат и издржливи.Заштита на вашата конзола за игри од прашина, ултравиолетовите зраци, влијание, течности, нечистотија, домашно милениче коса, итн.Точни cut-далеку од задниот панел на мувла обезбедува целосен пристап до кабелска пристаништа.Само прашина маска, не вклучува демонстрација на други додатоци во слика!.Спецификација : Тип : За PS5 конзола додатоци Материјал : Мравка, текстил/оксфорд ткаенина (изборен) Боја : Црна/Сива (изборен) Големина : 39x26.5x9cm/15.35x10.43x3.54in Тежина : 50g Количина : 1 парче.

Детали

Свеж

Избор на клиенти