.

.

New
Генерички 3pcs Дедо Gnome Кукла Божиќ Украси Волна, Плетени Безличен Кукла Tabletop Декорација Креативен Подарок

Генерички 3pcs Дедо Gnome Кукла Божиќ Украси Волна, Плетени Безличен Кукла Tabletop Декорација Креативен Подарок

DEN 529.20

Стока
Достапно.

▍ Совршен додаток за Christamas Тие ќе бидат совршени за декорирање на вашиот дом и да стане дел од вашиот одмор традиција.Совршен декор додатоци за Божиќ, Нова Година партија, дома декор, канцеларија, хотел, партија. ▍ Одличен подарок за другите-смета како добра среќа и исто така совршена домашна декорација.одличен подарок за да се донесе среќа на семејствата и пријателите.Нивните прекрасен изглед е многу популарна со деца, а исто така добар избор за деца подароци. ▍ Уникатен дизајн-може да се наведнуваат по волја и тоа секаде каде што ќе треба да ги красат тоа, забава живописни бои во вашиот дом.Овие украси функција голем број на класична и популарна Божиќ елементи.Красат вашата работна маса или полица, направете ја вашата соба се чувствувате топло и живописни. ▍ Материјал-Ова серија на Божиќ безличен кукли се направени од високо - квалитет плетени sequin ткаенини, со слатки и живописни цртан филм слики.Тие можат да бидат обесени на елката за декорација или обесени насекаде. ▍ Среќен Божиќ свечен изглед на вашиот одмор партија со овој производ.Брз и лесен начин да се облекуваат вашиот одмор.Descriptio Среќен Божиќ свечен изглед на вашиот одмор партија со овој производ.Брз и лесен начин да се облекуваат вашиот одмор.Карактеристики - Боја : Црвена, Сива, Зелена.- Материјал : Крпа.- Големина : За 50x11x5cm.- Size : 50 X11 CM.Пакет Вклучувајќи 3 x кукла.

Детали

Свеж

Избор на клиенти