.

.

New
Американската Денот на Независноста Безличен Шума Стари лица Кукла 3 Групи на Креативни Дома мебел

Американската Денот на Независноста Безличен Шума Стари лица Кукла 3 Групи на Креативни Дома мебел

DEN 1960.80

Стока
Достапно.

Совршена домашна декорација : Дедо Мраз е совршено домашна декорација.Украсете го вашиот дом, ги стави во својата соба, ги красат вашата соба, како што се маса, маса, троседот, bookcase, полица, трпезариска маса и ноќни табела.Тоа е исто така се користи за да се украсуваат елката.Тоа е многу погоден за ширење на традиционалниот дух.Во народните приказни, Дедо Мраз ги штити својот дом и ги штити луѓето од несреќа.Тоа носи среќа на семејството и се смета за добра среќа. [создаде празнична атмосфера] овој Дедо Мраз ќе донесе боја на сите прилики на Божиќ активности и да се создаде среќен празнична атмосфера.Секоја кукла на Дедо мраз е изработени од еколошки материјали.Две кукли ќе бидат малку различни во големина и тежина.Нивните прекрасен изглед е длабоко сакан од децата и, исто така, е добар избор за на децата да им даде подароци.Спецификации и материјали : кукла телото и капа се направени од мека филц, кадифен носот, влакна бела брада и висок brimmed шапка.Нека застане сам.Service : ако не сте задоволни со производот или големина, или имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе одговори на вас и да ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.Производ во боја : Црвена Производот категорија : сајт распоред реквизити Проп тип : сцената декорација Материјал : крпа Големина : во САД Денот на Независноста Кукла Сет Обработка прилагодување : Да Процес : полу прирачник и полу механички.

Детали

Свеж

Избор на клиенти