.

.

New
Божиќ Декорација Gnome Безличен Кукла Божиќ Џуџе Дедо мраз Елф Plaid Кадифен Играчки Затворен Декоративни Безличен Figurine за Празнична Божиќ Партија Украс 2 парчиња

Божиќ Декорација Gnome Безличен Кукла Божиќ Џуџе Дедо мраз Елф Plaid Кадифен Играчки Затворен Декоративни Безличен

DEN 1812.00

Стока
Достапно.

Голема домашна декорација : Овој пар на Божиќ Декорација се многу погодни за украсување нашиот дом и ставајќи ги во нашата дневна соба, како што се клупи, маси, софи, bookcases, полици, јадење маси и кревети.Симпатична Дизајн : Дедо Gnome носи црвено памук капа и црвена бела plaid облека,има бели faux брада и долга плетенка, мека на допир и изгледа многу симпатично.Совршен подарок : Дедо мраз Елф Кукла е совршен подарок за деца, пријатели, девојки или џуџе колектори.Материјал : Божиќ Gnomes Figurine е направен од платно, кадифен, филц и пластика, не-токсични и без мирис.Донесе среќа : Божиќ Gnomes Украси се стави на маса, биро, публикации или каминот да се донесе среќа, среќа и топлина на вашето семејство.Опис : Во народната литература и уметност, на gnomes се заштитат своите домови и да ги заштитат луѓето од несреќа.Елф џуџе кадифен ќе ни донесе среќа, среќа, топлина, и исто така да додадете некоја магија во нашиот дом.Долгиот кадифен бради ќе ви даде удобно tactility и изгледа како вистински бради.Тие се толку цврсти и можат да бидат поставени за долго време.Карактеристики : Божиќ Gnome-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Ткаенина.-Големина : 27x8 cm/10.63x3.15 инчи.Известување : Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување.Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да контакт.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Пакет Including2 * Божиќ Gnome.

Детали

Свеж

Избор на клиенти