.

.

New
Порцелански Кукла во руската Фустан и Kokoshnik - 11 Инчи

Порцелански Кукла во руската Фустан и Kokoshnik - 11 Инчи

DEN 528.72

Стока
Достапно.

Руски Кукла е направен од казна, порцелан и парична казна ткаенини материјали.Инспириран од оригиналните скици на тимови за руски балет и царевото топки.Руската Порцелански Кукла го прави голем дар за љубители и колекционери.Ретки бришејќи е потребно за да се зачува убавината на производот.Не користете абразивни супстанци.Многу уникатно парче на уметноста од Русија.Рачно изработени.Сертификат за Автентичност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти