.

.

New
Брат Печатач LC3013Y Еден Пакет Кертриџ Принос До 400 Страници LC3013 Мастило Жолта

Брат Печатач LC3013Y Еден Пакет Кертриџ Принос До 400 Страници LC3013 Мастило Жолта

DEN 323.76

Стока
Достапно.

БРАТ ВИСТИНСКИ МАСТИЛО КЕРТРИЏ : Брат Вистински LC-3013 Y Еден Пакет Висок принос Жолта Мастило Кертриџ.ДОВЕДУВА ДО 400 СТРАНИЦИ : Одлично инкџет печатење квалитет, што може постојано да се потпираат на за до 400 страници(1) за богатите, живописни бои за печатење.ЛЕСНА ИНТЕГРАЦИЈА : Интелигентно конструиран да работи во лесна unison со вашиот Брат инк-џет печатач.КОМПАТИБИЛЕН СО инк-џет ПЕЧАТАРИ : За употреба со Брат Работа Smart Серија инкџет сите-во-едно принтери : MFCJ491 DW, MFCJ497 DW, MFCJ690 DW, MFCJ895 DW.ЦРТИЧКА НАДОПОЛНУВАЊЕ КЕРТРИЏ - При активирање со вашиот Цртичка-право Брат печатач, LC3013 Y замена касети може да биде автоматски да се нарача преку Цртичка Надополнување и да се испрати директно до вашата врата.Брат Вистински LC3013 Y Висок принос Жолта Мастило Касети испорача во согласност, професионални боја квалитет на печатење со до 400-страница принос(1).Брат Вистински мастило е интелигентно конструиран да работи беспрекорно со вашиот Брат инк-џет печатач, за да постојано произведува богата, живописни бои отпечатоци, кои го издржат тестот на времето.Користете само Брат Вистински мастило касети за веродостојни резултати.Брат нуди еколошки одговорен начин за купувачите да се ослободите од Брат Вистински касети во крајот на животот.Посета на производителот веб-страница за повеќе информации.Брат Вистински LC3013 Y е за користење со Брат Работа Smart Серија компактен, достапен инкџет сите-во-едно принтери : MFC-J491 DW, MFC-J497 DW, MFC-J690 DW, MFC-J895 DW.(1)Усогласување на страница принос во согласност со ISO/IEC 24711. Брат Вистински LC-3013 Y вклучува 1 патрон жолта мастило.LC3013 Y обезбедува висок квалитет, богата, живописни инкџет печатење дека може да се потпре на за до 400 страници.*.Брат Вистински мастило и тонер се интелигентно конструиран како дел од целосниот систем за печатење за да работат со вашиот Брат печатач за оптимални резултати доставување на супериорен квалитет на печатење.Брат Вистински LC-3013 Y е за користење со Брат инк-џет печатари : MFC-J491 DW, MFC-J497 DW, MFC-J690 DW, и MFC-J895 DW. *Приближното страница приноси во согласност со ISO/IEC 24711 (Буква/А4).

Детали

Свеж

Избор на клиенти