.

.

New
Брат Печатач Висок Принос Мастило Кертриџ Страница До 400 Страници Црна (LC3013BK), Стандард

Брат Печатач Висок Принос Мастило Кертриџ Страница До 400 Страници Црна (LC3013BK), Стандард

DEN 419.76

Стока
Достапно.

БРАТ ВИСТИНСКИ МАСТИЛО КЕРТРИЏ : Брат Вистински LC-3013 BK Еден Пакет Висок принос Црно Мастило Кертриџ.ДОВЕДУВА ДО 400 СТРАНИЦИ : Одлично инкџет печатење квалитет, што може постојано да се потпираат на за до 400 страници(1) за остар црно отпечатоци.ЛЕСНА ИНТЕГРАЦИЈА : Интелигентно конструиран да работи во лесна unison со вашиот Брат инк-џет печатач.КОМПАТИБИЛЕН СО инк-џет ПЕЧАТАРИ : За употреба со Брат Работа Smart Серија инкџет сите-во-едно принтери : MFC-J491 DW, MFC-J497 DW, MFC-J690 DW, MFC-J895 DW.ЦРТИЧКА НАДОПОЛНУВАЊЕ КЕРТРИЏ - При активирање со вашиот Цртичка-право Брат печатач, LC3013 BK замена касети може да биде автоматски да се нарача преку Цртичка Надополнување и да се испрати директно до вашата врата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти