.

.

New
Canon PGI-270XL Црна Близнак Вредност Пакет Компатибилен да MG6820, MG6821, MG6822, MG5720, MG5721, MG5722, MG7720, TS5020, TS6020, TS8020, TS9020

Canon PGI-270XL Црна Близнак Вредност Пакет Компатибилен да MG6820, MG6821, MG6822, MG5720, MG5721, MG5722,

DEN 1248.00

Стока
Достапно.

Пигмент црно мастило формулација ви дава богат, темни, црни текст.XL Мастило Тенкови може да ви помогне да заштедите пари, печати повеќе кога ви треба, и да се прошири на времето помеѓу замена на резервоари за мастило.Smart LED ви овозможува да знаете кога мастила се правилно инсталиран и кој резервоар треба да се замени.За квалитет и прецизност се користи Вистински Канон Мастило со Печатари Canon.Боја : Пигмент Црна | Големина : 2 Pack | Шема Име : Мастило Во Резервоарот Канон U. S. A., Inc.е на услуги на потрошувачите, бизнис-на-бизнис, и индустриски дигитална обработка на слика решенија во сад и латинска Америка и Карибите пазари.Канони основање мисија е да се изгради компанијата која ги создаде високо-квалитетни камери.Canon реализира овој сон во 1936 година кога го објави Hansa Канон, Japans првиот 35mm фокусна авион shutter камера.Од тоа време, нашите технолошки предности имаат ни помогна да исто така, стана дигитални слики и вмрежување компанијата и сила во лична и канцеларија принтери, препишувач, контролори и факс машини.Ние, исто така, се применува нашите иновативни способности за еколошки технологии, како и медицински, phlx, и радиодифузија опрема.Ние ќе продолжат да се развиваат иновативни технологии како средство за bettering на светот во кој живееме - редефинирање на работното место и зајакнување на начин на живот.Како и секогаш, Канон има за цел да биде добар корпоративен граѓанин во рамките на заедницата и ќе продолжи негување на односи во околината.

Детали

Свеж

Избор на клиенти