.

.

New
Зебра ZXP Серија 3 Една Страна лична Карта Печатач

Зебра ZXP Серија 3 Една Страна лична Карта Печатач

DEN 839.76

Стока
Достапно.

Единствено еднострана боја сублимација печатење.USB.Брзо печатење за брзо печатење полна боја единствено еднострана картички во 20 секунди, монохроматски во 6 секунди. 100-картичка внесување бункер, 45-картичка излез hoper.Печатење Способност : единствено еднострана Технологија на Печатење : Боја сублимација Печатење Брзина : Целосна боја единствено еднострана картички во 20 секунди, монохроматски во 6 секунди Влез/Излез Хопер : 100/45.

Детали

Свеж

Избор на клиенти