.

.

New
USB Ѕид Полнач, KENHAO 3-Pack 2.1 A/5V Двојна Порта USB Приклучок Адаптер за Полнење Блок Коцка Полначот Тули Кутија за iPhone 13/12/11/XR/XS/X/8/7/6 Плус 5/SE/4, iPad, Samsung, Мото, Андроид Телефон

USB Ѕид Полнач, KENHAO 3-Pack 2.1 A/5V Двојна Порта USB Приклучок Адаптер за Полнење Блок Коцка Полначот Тули

DEN 287.76

Стока
Достапно.

(ве молиме имајте во предвид : Ако полните два уреди во исто време, Тоа ќе биде побавно од полните еден, Бидејќи вкупниот капацитет на двоен режим на USB Порта е 2.Компатибилност : Универзална компатибилен со производот, андроид мобилни телефони и таблети, E-читателите, и други микро USB поддржани уреди, Компатибилни со : i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 Мини / 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 Minii Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max / i Phone XR / i Phone XS / i Phone Xiphone 8/7 плус, 6 S/6 Плус, 5/5 S/5В, SE, 4 S, ipad 2/3/4/5 Воздух Mini Pro, ipod Nano, Samsung галакси S21 S20 S10 S8 S7 S6 работ плус j3 j5 j7 нова премиер А5 О7 A9 забелешка 2/3/4/5/7/8 Samsung галакси гранд премиер алфа, Таблет Табот S s2 3 4 E мега.Па можете да остатокот увери кога ќе ја полните вашата уреди.Dual usb приклучок ви овозможува да ја полните два уреда истовремено. (ве молиме имајте во предвид : Ако полните два уреди во исто време, Тоа ќе биде побавно од полните еден, Бидејќи вкупниот капацитет на двоен режим на USB Порта е 2.i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 Мини / 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 Мини.

Детали

Свеж

Избор на клиенти