.

.

New
BigNewPowered Полначот AC Адаптер за Nokia AC-10E AC10E N85 N86 N97 Мобилен Телефон Напојување Полнач

BigNewPowered Полначот AC Адаптер за Nokia AC-10E AC10E N85 N86 N97 Мобилен Телефон Напојување Полнач

DEN 311.76

Стока
Достапно.

✦БЕЗБЕДНОСТ - Замена на Производот! (Не-ОЕМ но, 100% Компатибилен).Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат. ✦СВЕТЛИНА - Мали и лесни за погодност, преносливост и складирање.Лесно да се земе било каде. ✦МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ - Текст Volt Опсег : 100-240 V / Текст Фреквенција : 50-60 Hz.Big New Powered Полначот AC Адаптер за NOKIA AC-10 E AC10 E N85 N86 N97 Мобилен Телефон Напојување Полнач.Пакет Содржина : 1 x Полначот Услугата Информации : Во услови на употреба, гаранција и други производ прашања, ве молиме прво го испрати е-Мејл и контакт со нашата служба за корисници центар.За сопствени интереси и безбедност, ако постои сите абнормални состојби кога се користи производот, ве молиме престане да го користи веднаш и контакт со нашата служба за корисници центар .Како да контактирате со нас?Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем за вас во рок од 24 часа.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.Гаранција : 30 Дена За Враќање На Пари Вети 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти