.

.

New
NewWay 65W 3 Порт PD КК 3.0 USB-C Брз Полнач (GaN Semic) Испорака Свитлива, USB-В Ѕид Полнач за USB C лап-топ компјутери паметен Телефон Подлога MacBook Компатибилен со iPhone 12 и Повеќе

NewWay 65W 3 Порт PD КК 3.0 USB-C Брз Полнач (GaN Semic) Испорака Свитлива, USB-В Ѕид Полнач за USB C лап-топ

DEN 753.60

Стока
Достапно.

Usb-C порта Уред(Usb-C до C кабел вклучени). 3 Различни Пристаништа : Постојат два usb-C пристаништа, и една usb-порта, тие може да ви овозможи со различни потреби, и ние сме подготвени usb-c за да го usb-c кабел.Тоа може да интелигентно се прилагоди на полнење моќ, без да се грижиш за прегревање или прекуструјна штета на батеријата, сите производи биле тестирани пред да ја напушти фабриката. Лаптоп : Acer SF314-42-R9 YN/ Леново 14" 2019/ YOGA730 / E490 / ideapad 720s-13 // HP Спектарот X360 / Спектарот X2 / Спектарот Folio / ЕЛИТА КНИГА 830 G5/ THINKPAD X390 / Samsung Notebook9(950 XBE) / Xiaomi Ер / DELL XPS 13 итн.Apple : 15" Mac Book Pro, 13" Mac Book Pro, 13" Mac Book Air, 12" Mac Book Air, i Pad Про 12.i Phone : i Phone 12mini/ 12/ 12pro/ 12pro max/ 11pro max/ 11pro/ 11/ i Phone xr/ i Phone xs max/ i Phone xs/ i Phone x/ i Phone 8 плус/ i Phone 8/ i Phone 7/ i Phone 6/ i Pad мини / i Pad Ер / Airpods Про.Samsung : Galaxy Note 20 Ултра/ Белешка 20/ Галакси S20 Ултра/ Галакси S20 +/ Галакси S20/ Забелешка 10+/ Забелешка 10/ S 10+/ S10/ S10 Лајт итн.Ga N Технологија : електрони, мобилност на Ga N материјали е многу поголем од оној на традиционалните работи, а истата јачина на звук може да се постигне повисоко енергетско конверзија, и ефикасноста е многу висока, и отпорност на топлина, исто така, е добро изградена. Oneplus : onplus 8 pro/ 8/ 7 T/ 7pro/ 7/ 6 pro/6.Google : Пиксели 4/ Пиксели 4 XL/ Пиксели 3 XL/ Пиксели 3 Oneplus : onplus 8 pro/ 8/ 7 T/ 7pro/ 7/ 6 pro/6 Laptop : Acer SF314-42-R9 YN/ Леново 14" 2019/ YOGA730 / E490 / ideapad 720s-13 // HP Спектарот X360 / Спектарот X2 / Спектарот Folio / ЕЛИТА КНИГА 830 G5/ THINKPAD X390 / Samsung Notebook9(950 XBE) / Xiaomi Ер / DELL XPS 13 итн.Ако имате потреба да користите usb-c порт за полнење на iphone, треба да купите друга usb-c до молња кабел.5" / i Pad Про 11" итн.Samsung : Galaxy Note 20 Ултра/ Белешка 20/ Галакси S20 Ултра/ Галакси S20 +/ Галакси S20/ Забелешка 10+/ Забелешка 10/ S 10+/ S10/ S10 Лајт итн.Сигурна и Стабилна : На New Way Ga N полначот има положено тест на УЛ назначена лабораторија, како и ВО странска валута тест.Google : Пиксели 4/ Пиксели 4 XL/ Пиксели 3 XL/ Пиксели 3.Гаранцијата и Забелешка : 90 дена за враќање на Пари од датумот на купување, 1 година замена.9" / i Pad Про 10.Па тоа е безбедна и сигурна.Молња порт (Usb-C до молња кабел не се вклучени).5" / i Pad Про 11" итн.Во иста големина како обичен 20w полнач, на Ga N полначот стигнат до излезната енергија до 65 W.9" / i Pad Про 10.Компатибилен Marques & Модели.Постои само еден адаптер за полнење и една usb-c за да го usb-c кабел во кутија.Apple : 15" Mac Book Pro, 13" Mac Book Pro, 13" Mac Book Air, 12" Mac Book Air, i Pad Про 12.i Phone : i Phone 12mini/ 12/ 12pro/ 12pro max/ 11pro max/ 11pro/ 11/ i Phone xr/ i Phone xs max/ i Phone xs/ i Phone x/ i Phone 8 плус/ i Phone 8/ i Phone 7/ i Phone 6/ i Pad мини / i Pad Ер / Airpods Про.

Детали

Свеж

Избор на клиенти