.

.

New
[Apple MFi Заверена] iPhone Полнач, Apple iPhone Полнач за да USB Брзо Полнење на Податоци Sync Трансфер Кабел со USB Ѕидни Држачи за Патување Plug Компатибилен iPhone 12/11/11 Pro/Xs/XR/X/8/8Plus и Пов?

[Apple MFi Заверена] iPhone Полнач, Apple iPhone Полнач за да USB Брзо Полнење на Податоци Sync Трансфер Кабел

DEN 1543.20

Стока
Достапно.

【Apple одобрени MFi Заверена】USB за да го молња i Phone, за полнење кабел опрема со MFi чип гарантира 100% беспрекорна компатибилност со Apple уреди.Слободни од грижи да никнуваат предупредувачки пораки. 【2 Поставете адаптер со кабел】5 W ѕид полначот со молња кабел се обезбеди широк компатибилност дека се работи за i Phone 12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини/11/11 Pro/11 Про Max/SE 2020 ГОДИНА/XS Max/XS/X (10) /XR/8 Плус/ 8 /7/7 Плус/6s/6s Плус/6/6 Плус/SE/5s/5/5в, i Pad, Air Pods, i Pod touch. 【5 W USB ѕид полнач и мозок】Компактен Apple i Phone полнач коцка со лесен дизајн е погодно да се спакувам за патување и лесно да се приклучок во штекерот во собата.На трајни и здрав i Phone држачи за кабел носи повтори виткање и unplugging. 【Безбедно и сигурно】УЛ сертифициран од Apple полнење блок покрива со огноотпорни материјали обезбедува заштита од краток спој и да ја над-греење. 【По-продажбата на услугата】Она што ќе добиете : 2 Pack i Phone полнач кутија, 2 Пакет i Phone држачи за кабел, нашите грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција, и пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас или се подигне ОК, ние ќе ви обезбеди добро-пријатни решение.

Детали

Свеж

Избор на клиенти