.

.

New
Европската Полначот 20W Адаптер ЕУ Брз Полнач Адаптер за Полнење Приклучок за iPhone 12/12 Pro/13/11 Pro/12 Про Max/11/11 Про Max/12 Мини/SE 2020 година, Samsung Galaxy s21/20

Европската Полначот 20W Адаптер ЕУ Брз Полнач Адаптер за Полнење Приклучок за iPhone 12/12 Pro/13/11 Pro/12

DEN 287.76

Стока
Достапно.

Патување usb адаптер се однесува на Франција, Италија, Шпанија, Германија, Португалија, Полска, Романија, Грција, Холандија, Финска, Турција, Шведска, Белгија, Кипар, Иран, Норвешка, Бахреин, Југославија, Србија, Саудиска Арабија, Украина, Саудиска Арабија, Босна, Словенија, и Херцеговина.Овој полнач е погоден за USB C мобилни телефони,Таблет КОМПЈУТЕР со USB C интерфејс.На пример : Samsung galaxy S21/S20. CE сертификат,УЛ сертификација.Европа адаптер може автоматски да ги признава usb уреди.Заштита против текот на полнењето, над струи, и во текот на греење.Полни се стопира кога батеријата е полна.Тоа може да биде брзо наполнета со максимална моќност од 18 W,Погодни за полнење со голем капацитет на батеријата мобилни телефони, Може да се скрати времето на полнење.Пакетот Вклучува : 1 Европските USB C брз полнач.Европската регулатива за полначот, Европската патување полначот Заверена од неколку авторитетен организации околу изборот на стотици милиони корисници од целиот свет.Уживајте во удобноста на брзиот трансфер на податоци и полнење брзина.Целиот дизајн е лесно да се носат и не носат.Опремени со интелегентни чип, кој го штити од преполнувањето, прегревање и моќ извира.Полначот Спецификација Димензија : 8.2x4.1x2.5 см Текст : AC 100-240 V Излез : DC 5 V/3А 9 V/2 A 12 V/1.5 НА Компатибилност : Компатибилен со Мобилни телефони и таблет Пакетот Вклучува : 1 USB C Брз Полнач.

Детали

Свеж

Избор на клиенти