.

.

New
USB В Ѕид Полначот Elexlinco USB C Полначот со Dual-Порта на Apple 20W Тип-C и КК 3.0 18W USB со Количка за Приклучокот, а Моќта на Испорака за iPhone 13/12/11, Галакси, Пиксели, iPad/iPad Mini, и Повеќе

USB В Ѕид Полначот Elexlinco USB C Полначот со Dual-Порта на Apple 20W Тип-C и КК 3.0 18W USB со Количка за

DEN 359.76

Стока
Достапно.

Брзо Полнење : Elexlinco dual-Портен usb полнач за да се опремени со USB НА КК 3.0 18 W порта и USB C PD 20 W порта,брзо полнење на телефонот до 4× побрзо отколку со оригинална 5 W Полнач.Незаменлива брзина го скратува вашиот време на полнење и го подобрува вашиот живот.Двојна Порта Дизајн : USB C (PD моќ на трансмисија) и USB A (КК 3.0 брзо полнење) двојно пристаништа,решавањето на проблемот на полнење две различни уреди истовремено(вкупно излез 15 W).Тогаш не треба да се подготват два држачи блокови за вашиот USB C и уреди.Ултра Тенок (2018) / Mac Book 12 / Mac Book Pro 13 / Mac Book Pro 15, HP Спектарот X360 / Спектарот X2 / ЕЛИТА КНИГА 830 G5, Dell XPS 13inch, Леново X1 / YOGA730 / E490 / THINKPAD X390, Huawei Mate Book X Pro / Mate Book X / Mate Book13, Xiaomi Воздух и Повеќе.Други : Airpods / Airpods Pro / Apple Watch 6/SE/3; Surface Pro / 7, PS4, PS5, Xbox, USB-C слушалки, Nintendo Прекинувач и повеќе.Спецификација На Производот : .Вкупно Wattage : 20 W;.Влез : 100 - 240 V 50 - 60 Hz ;.Тип-C + USB Вкупно : 5 V ⎓ 2.4 ЕДЕН(5 V 3.1 Max).Димензии : 43*82.6*13 мм.Материјал : ABS+КОМПЈУТЕР.

Детали

Свеж

Избор на клиенти