.

.

New
[Apple MFi Заверена] iPhone Брз Полнач 3Pack, iGENJUN 20W USB C Полначот во Ѕиден Полначот Блок со PD 3.0, Компактна USB C Адаптер за iPhone 13/13 Pro/12/12 Про, Галакси, Пиксели, AirPods Про-Бела

[Apple MFi Заверена] iPhone Брз Полнач 3Pack, iGENJUN 20W USB C Полначот во Ѕиден Полначот Блок со PD 3.0, Компактна

DEN 407.76

Стока
Достапно.

❉MFi Заверена i Phone Брз Полнач На : MFi Сертификација гарантира 100% беспрекорна компатибилност со уреди.Нема повеќе да предизвика предупредување пораки.Совршено Функционира одлично со i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max/12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max/SE 2020/11/11 Про Max/XR/XS Max/X/8 Плус/8, Google, LG и многу повеќе. ❉Моќ Испорака Брзо Полнење : Полнење i Phone 13 и други i Phone уреди, i GENJUN i Phone Брз Полнач може да достигне до 3 X побрзо отколку со оригинална 5 W Полнач.Што е потребно за тоа од 0% до 50% во само 25mins. ❉Сигурност Заштита : Со интелигентни чип внатре, тоа се совпаѓа тековната како вашиот уред треба автоматски.PD Полначот Блок обезбедува мулти заштита од над-струја, во текот-напон, над-греење и кратки-коло, држете го вашиот уред безбедно и да се обезбеди побезбедна полнење преку ноќ. ❉Максимална Преносливост : лесен и компактен дизајн, Тоа нема да џем другите пристаништа на ѕидниот штекер.Таа заштедува простор и практично да се спакуваат во кеси и џебови.На влезот на оваа USB C адаптер е идеален за патување во светот. ❉Она што Ќе Добиете : Дојде со 3-Pack MFi Заверена i Phone Брз Полнач (Кабел не се вклучени).Хоризонтална и вертикална USB-C пристаништа се испраќаат по случаен избор. 12-Месечен Замена или Целосна Наплата е Достапна на, ве Молиме Слободно да не Контактирате за Вашиот никакви Проблеми.Полнење излез : Max 20 W.Прилагодена за i Phone 12 Серија.Патување Пријателски, Компактен Дизајн.Сигурен и Безбеден.Брзо Полнење Енергија За Испорака.Полнење излез : Max 20 WTailored за i Phone 12 Series Travel Пријателски, Компактен Design Reliable и Safe Fast Полнење Енергија за Испорака.Што Ќе Се Добие : . 3 x 20 W USB-C i Phone полнач блок.За Молња Уреди : .i Phone 13/ 13 Мини/ 13 Pro/ 12 / 12 Мини / 12 Pro / i Phone Про Max;.i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max, i Phone XR / XS Max / XS / X; i Phone 8 / 8 Плус;.За USB C Уреди : .Галакси S21 5 G S21+ 5 G S21 Ултра 5 G;.Галакси Забелешка 20 Забелешка 10 Забелешка Плус 10;.Галакси S20 5 G S20+ 5 G S20 Ултра 5 G;.Галакси S10 S10 5 G S10 Плус S10e;.Можете да го користите екстра USB C до C кабел(Не се вклучени) или USB C до Молња кабел(Не се вклучени) работа со овој апарат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти