.

.

New
USB C Полнач,2Pack Boxeroo 20W USB-C Адаптер Блок Приклучокот, Тип C PD Моќ Испорака Компатибилен за iPhone 13/12/11 /Мини/Pro Max, XS/XR/X, 8/7/6 Плус, Рампа Про, Галакси и Повеќе (Бела)

USB C Полнач,2Pack Boxeroo 20W USB-C Адаптер Блок Приклучокот, Тип C PD Моќ Испорака Компатибилен за iPhone

DEN 335.76

Стока
Достапно.

-i Phone 13/13 мини/13 pro/13 про max;-i Phone 12 /12 мини/12 Pro/12 Про Max ;-i Phone 11/Pro/Pro Max/i Phone XS/ XS Max /XR/i Phone X/8/8 Плус SE; [Забелешка : i Phone 8 или подоцна модели поддршка брзо полнење, претходните модели само поддржани нормално полнење.9/11/Подлога 8/7/Подлога Мин/Подлога Воздух 3/Подлога Мини;- Галакси S20/S10/ Белешка 20/Забелешка 10 ;-Google Пиксели 4а - /4 XL/4/3а/XL/3а/3 XL/3/2 XL-многу ПОВЕЌЕ.На Моден дизајн , ви овозможи убаво времето на патување.На Моден дизајн , ви овозможи убаво времето на патување.Пакет И Услуга.USB-C Адаптер може да ги исполни hight излез.Ние секогаш ќе се врати на нашите производи со кавга-бесплатно услуга ветување,ако имате било какви прашања во врска со нашите продукции, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. 【Hight Quailty .USB-C Брз Полнач , помагајќи ти да се повеќе погодно во патувањето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти