.

.

New
УЛ Наведени Ѕид Апарат за полнење за на Френклин T9 ™ Безжична Мобилни Жариште, R910 Мобилни Жариште, R850 4G LTE Мобилни Жариште Полначот Директни Адаптер Кабел за Кабело?

УЛ Наведени Ѕид Апарат за полнење за на Френклин T9 ™ Безжична Мобилни Жариште, R910 Мобилни Жариште, R850 4G

DEN 311.04

Стока
Достапно.

Замена Апарат за полнење за на Френклин Безжична R850 R910 на Т9 начинот на 4 G LTE Мобилни Жариште кабелот на полначот.УЛ FCC Заверена : Ова 5 V/2 A Микро-USB адаптер, со интегрирано коло чип, идентификува наплатата состојба на уредот и се обезбедува заштита од над-полнење со текот на струја, како и над-греење.Полнење престанува кога уредот е батеријата е полна.Текст : AC 100-240 V ~ 50/60 Hz, Излез : DC 5 V/2 A ѕид полначот (МЕЃУНАРОДНИ Напон Стандард).Лесен и пренослив дизајн е удобен за носење на вашиот меѓународните патувања.Можете да поставите еден во вашата канцеларија, дома, и еден за патување.Компактна големина не окупираат штекер.Вграден-во кабел значи дека НЕ постојат ЛАБАВИ врски.Секогаш наполнете ЦЕЛОСНО цело време кога станува вклучен.На 5 метри екстра долг кабел е засилен на стресот поени за да се избегне протриване или проблеми со конекцијата.Она што Ќе Добиете : 5 метри (1.5 метри) екстра долг вграден кабел ѕид полначот директни ac адаптер.Екстра долг кабел ви овозможува да ја полните повеќе слободно. 5 Метри (1.5 метри) УЛ Наведени Универзален Ѕиден Полначот Компатибилност : Френклин T9 ™ Безжична Мобилни Жариште, R910 Мобилни Жариште, R850 4 G LTE Мобилни Жариште Hide Blue Smart Полнење Технологија автоматски се идентификува на поврзан уред и неговите одредена полнење барања.Испорачува токму на точниот износ на моќ да одговара на вашиот уред потреби.Започнете со Полнење Безбедно, Сигурно и Слободно да ги Собереш Оваа Полначот Денес.

Детали

Свеж

Избор на клиенти