.

.

New
iWALK iPhone Полнач, 20W Брз Полнач со USB Адаптер, USB-C PD Ѕид Полнач за iPhone 13/12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max/Magsafe, Галакси, Samsung, Пиксели 4/3, iPad Про, AirPods Про,и Повеќе

iWALK iPhone Полнач, 20W Брз Полнач со USB Адаптер, USB-C PD Ѕид Полнач за iPhone 13/12/12 Мини/12 Pro/12 Про

DEN 239.76

Стока
Достапно.

-Со голема Брзина на Полнење : 20 W USB-C Моќ Испорака брзо-трошоци вашиот i Phone 12/12 Про Max моќ од 0 до 50% за 30 минути 3 пати побрзо отколку стариот полнач.Ултра-Компактен : 50% помали од нормалните адаптер.Исклучително компактен & патување-friendly дизајн обезбедува максимална преносливост каде и да одите.Корисна за дом, канцеларија, и на одмор.Широк Компатибилност : Брзо полнење работи со PD и Брзо Полнење компатибилен уред, вклучувајќи i Phone 12/12 Мини/12 Про Max/ 11 / 11 Pro / 11 Про Max / SE,Samsung Галакси S20. Google Пиксели 4 / 3 XL, LG Г-7 / V50, Air Pods Pro, i Pad Pro, i Pad Воздух (3-та Генерација), i Pad Mini (5 Генерација), Air Pods Про и повеќе.Нова Интеграција Решение : за да се Намали големината, зголемување на ефикасноста и подобрување на топлина дисипација.Оваа УЛ-уверение држачи за заштита на вашите уреди од прегревање, и преполнувањето.Пакет Содржина : i WALK 20 W PD Ѕид Полнач, Корисникот Ману.

Детали

Свеж

Избор на клиенти