.

.

New
USB C Полнач, EHO 65W GaN PPS Брзо Адаптер за полнење, 3-Порта Свитлива Компактен Ѕид Апарат Компатибилен со MacBook Pro/Воздух, Галакси S20/S10, Имајте на ум 20/10+, iPhone 13/12, iPad Про, и Пове?

USB C Полнач, EHO 65W GaN PPS Брзо Адаптер за полнење, 3-Порта Свитлива Компактен Ѕид Апарат Компатибилен со

DEN 743.76

Стока
Достапно.

Вкупно Влез Влез : 100-240 V, 50/60 Hz, 1.USB-Ц1 : 5 V=3А, 9 V=3А, 12 V=3А, 15 V=3А, 20 V=3.3-11 V/4А - /PPS : 3.Answer : ___________________________ Note : .USB-Ц1+USB-A : 45 W+20 W (Max 65 W).3 инчен[2021]/i Pad mini 5 7.Таблети : .25 ЕДЕН(Макс 65 W ) , PPS : 3.компатибилен со сите USB-C лап-топ компјутери (Lenovo, Dell, HP, Chromebook, Површина, Acer, и повеќе).EHO Моќ Испорака Адаптер ги исполнува сите ваши полнење потреби.7 A; Вкупна Излезна Моќност : 65 W; Големина на : 2.Поддржува Протоколи : .3-11 V/4А - (Max 45 W) или PPS : 3.3-11 V/4А - (Max 45 W) или PPS : 3.5/ZBOOK Studio G5 15.USB-Ц1+USB-Ц2 : 30 W+30 W (Max 60 W). * Користење на USB-C до Молња кабел за Молња уреди и да користите USB-C за да го USB-C кабел за USB-C уреди (Кабли НЕ се ВКЛУЧЕНИ).USB-C2 Излез : USB-Ц2 : 5 V=3А, 9 V=3А, 12 V=3А, 15 V=3А, 20 V=3.Сите пристаништа поддршка КК (брзо полнење) договор.8 часа за целосно полнење на вашиот Mac Book Pro 13".8 А Кога користите една порта : .1in и тежина од само 125g, што е 40% помали од нормалните полнач.USB-С1 Излез : USB-Ц1 : 5 V=3А, 9 V=3А, 12 V=3А, 15 V=3А, 20 V=3.3-11 V/3А(Max 33 W)./12/11 Про Max/11 Pro/11/SE/XS/XS Max/XR/X/8/8 Плус/7/6/ 5; Samsung Галакси S21/S21 Ултра/S21 Плус/S21 5 G/S21 Плус 5 G/S21 Ултра 5 G/S20/S20 5 G/S20 Плус/S20 Плус 5 G/S20 Ултра/S20 Ултра 5 G/S20 FE/S20 FE 5 G/Белешка 20/Белешка 20 5 G/Белешка 20 Ултра 5 G/Забелешка 10/Забелешка 10 5 G/Забелешка 10 Плус/Забелешка 10 Плус 5 G/Забелешка 9/Note 8/S10/S10e/S10 Плус/S10 5 G/S9/S8/Z Капакот 2/Z Флип 5 G/Z Флип/Fold 5 G/ Fold/W21/A70s/A80/A70/A90/Note10+/Note10/A71/A52/A51; Google Пиксели 5/4а - /4/3а/3; LG Г-7/V30+; Nintendo Вклучите/Nintendo Switch Lit/Игра рачка; Google Пиксели 6/6 Pro/5/Пиксели 3а/XL/3/2 XL/2/Nexus 5 X/6 P; Sony XZ2 Премија/Sony XZ3 и повеќе.3-11 V/4А - /PPS : 3.0 65 W ВКУПНО ИЗЛЕЗ】 Дизајниран да овозможи оптимална излезната енергија за полнење на различни уреди со полна брзина. ⚡【Тенок и Компактен】 Компактна големина како и 2.3/Think Pad T470/Razer Сечилото Стелт 17; Huawei Mate Book X Pro/Mate Book X/Mate Book13; Samsung Notebook9(950 XBE)/ Chromebook Плус(XE513 C24)/Xiaomi Ер/Површина про 8/7/X и повеќе.2 инчен [2019-2021]/i Pad мини 6 8.Кога користите два пристаништа во исто време : .Свитлива plug Dell XPS 13 2 во 1(9365)/Dell XPS 13 9370/Dell XPS 15 9560/Dell Latitude 5480; HP Спектарот X360/Спектарот X2/Спектарот Folio/Спектарот-13-af001/ЕЛИТА КНИГА 830 G5/Elite Book Folio G1 12.9 2018/2020/2021(3/4/5 генерација)/i Pad Про 11 2018/2020/2021(1/2/3 generaion)/i Pad Про 10. ⚡【Полнење 3 Уреди Истовремено】 EHO USB C 65 W Полначот Блок е со 2 USB-C порти и 1 USB-порта на брзо расте полначот не е во можност да го наплаќаат 2 лап-топ компјутери и 1 smartphones/таблети во исто време.USB-C2+USB-A : 45 W+20 W (Max 65 W).

Детали

Свеж

Избор на клиенти