.

.

New
iPhone Брз Полнач 20W USB C Брз Полнач со 6ft Apple MFi Заверена USB Тип C до Молња Брзо Полнење Кабел за iPhone 13 12 11 Про Xs Max XR X 8 7 6s 6 Плус SE, iPad Mini Pro Воздухот, Airpods

iPhone Брз Полнач 20W USB C Брз Полнач со 6ft Apple MFi Заверена USB Тип C до Молња Брзо Полнење Кабел за iPhone

DEN 239.76

Стока
Достапно.

1. Супер Моќ Испорака Брзо го Полните вашиот i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/13 мини/12/12 мини/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/Xs Max/XS/XR/X/8/8 Плус до 50% моќ во 30 минути.Зголемување на моќта од страна на повеќе од 1% по минута до 80%, а потоа внесете го стандард полнење на владата. (ВЛЕЗ : 100-240 V 0.5 50/60 Hz; ИЗЛЕЗ : 5 V=3А / 9 V=2.2 A / 12 V=1.67 A). 2. УЛ Заверена 20 W USB-C PD Полначот Plug Безбедност, Повеќе е изградена-во мерки на заштита и интелигентни IC идентификација технологија заштита од краток спој, над-струја, во текот-напон, над-греење и во текот на полнење.Автоматски се прекинува полнење кога капацитетот на батеријата е целосно да се осигурите дека вашиот уред безбедност и долг живот. 3. Apple MFi Заверена Екстра долг 6 FT Податоци Sync & Брзо Полнење USB C до Молња Кабел внатрешни работи на кабелот е направен од високо-квалитет бакар за издржливост.Конектори крајот и кабелот се силни за повтори користи.Полнење Брзина е 10 пати побрзо како PC преку USB порта. 4. Широко Компатибилност Поддршка i OS 15/14/13/12/11/10/9/8/7 оперативен систем, без грешки.Брзо Полнење Брзина работи со i Phone i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/13 мини/12/12 мини/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/Xs Max/XS/XR/X/8/8 Плус.Standrad Полнење Брзина работи со i Phone 7/7 Плус/6s/6s Плус/6/6 Плус/SE/5s/5/5в, i Pad, i Pod, Air Pods. 5. Цел живот Грижете се-слободен Поддршка и Повеќе : нуди еден не-кавга парите назад за целосна 30 дена.После тоа, ние нудиме цел живот се врати-и-го замени за производителот дефекти.Ве молиме контактирајте го нашиот Услуги на Клиентите за да се добие замена или враќање на средствата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти