.

.

New
Добредојдовте Знак Добредојдовте Пред Вратата Круг Дрво Знак Виси Добредојдовте Знак за Farmhouse тремот Пролет Добредојдовте Знак Пред Вратата Декорација (Табла до?

Добредојдовте Знак Добредојдовте Пред Вратата Круг Дрво Знак Виси Добредојдовте Знак за Farmhouse тремот Пролет

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Дизајн — Нашата "добредојде" дрвени знак е дизајниран од страна на нашите "ПОЕТСКА ВЕНЕЦ" професионален дизајн тим преку континуираните напорите за подобрување и иновации.Занает — Вештачки зелени растенија и убави лакови рачно се лепат на "добредојдовте" круг дрвена плоча со не-токсични Топла топи лепак.Ова е многу совршен натпревар.Тоа може да се смета за најубавиот добредојдовте знак.Поле на примена — добро се вклопуваат да висат во позиција на влезната врата, задната врата, соба вратата, ѕид позиција во близина на влезот, па дури и може да се користи во кафуле и ресторан, канцеларија и бизнис, применети за да ги красат куќата, го поздрави гостите.Големина — Welcome Знак на влезната врата има дијаметар од 12 инчи и дебелина од 0.2 инчи.Со цел да се олесни вашето користење, ние ви даде две лепливи транспарентен куки за слободни.Обезбедување на квалитет — материјалите што се користат се од највисок квалитет.Ако имате било какви прашања откако ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши во време.Вашето задоволство е наша најголема желба!.Имаме најстариот професионален дизајн тим, и секој Добредојдовте Знак е најубавите и најпознатите декоративни Добредојдовте Знак произведени преку континуирано подобрување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти