.

.

New
4 Парчиња Farmhouse Бања Ѕид Decors Четка за Миење Коса Флеш Знаци Селски Виси Дрвени Знаци Примитивни Бања Ѕид Уметност Гроздобер Дрвени Украси за Дома Перална Бања (Антич

4 Парчиња Farmhouse Бања Ѕид Decors Четка за Миење Коса Флеш Знаци Селски Виси Дрвени Знаци Примитивни Бања

DEN 383.76

Стока
Достапно.

Она што за да се добие : пакетот ги содржи сите 4 парчиња на farmhouse бања ѕид decors, која е доволна да ги задоволи вашите дневни апликација и замена, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели, членови од семејството, канцеларија колеги и повеќе.Домот outlook : рустикален виси дрвени знаци функција на shiplap дизајн и 3 D зборови на миење, четкање, конец и флеш во уметноста фонтови соодветно, и ретро заврши изгледа рустик и око-фаќање, кој ќе ви даде удобно визуелно чувство кога ќе се откажам нив на ѕид или на полица и да донесе еден вид на farmhouse вкус на вашиот дом.Лесен за користење : постојат 2 видов-заб закачалки опремени во задниот дел на четка за миење коса флеш знаци, лесен и едноставен за да се откажам или отстрани без уништување и гребење на места кои треба да се украсени.Издржлив материјал : примитивни бања ѕид уметност донесе сигурна дрвена конструкција, носат и солза отпорни, ' рѓа и ерозија отпорни, лесни, но во добра форма, без мирис и мазна, а не исчезнат и да се прекине, кои се обновливи за долг период апликација.Добро подготвени присутни : на гроздобер дрвени украси се погодни присутна за да ги споделите со вашите пријатели, роднини, љубовници, соседи на housewarming, роденден, свадба, годишнина, Божик, Нова Година, денот на Благодарноста партија и други фестивал прослави, тие ќе го сакам.Боја : Антички Сива.

Детали

Color:
as pictures shown
Material:
wood
Size:
approx. 10 x 3.7 inch
Quantity:
4 pieces
Package included:
4 x Farmhouse bathroom wall decors :
Warm note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
The color might exist slightly difference due to different displays. :
Свеж

Избор на клиенти