.

.

New
Креативни Ко-Оп Дрвени Стрелките на Обликот Не се Погледне Назад Не Сте се Случува на тој Начин Ѕид Знак, Сива

Креативни Ко-Оп Дрвени Стрелките на Обликот Не се Погледне Назад Не Сте се Случува на тој Начин Ѕид Знак, Сива

DEN 324.24

Стока
Достапно.

Дрвена конструкција. 2 триаголник куки за бесење.Ги чисти со сува крпа. 13.5"L x .5"W x 5.5"H. го Прави голем дар.Ве потсетам вас и вашето семејство да заборавам работите кои не работат надвор право во минатото и да се движат напред и со позитивен став.Овој знак "Не гледај назад, ти си не се случува на тој начин" е во облик на стрела.Точка на некој објект или можеби тоа агол нагоре велејќи дека работите се гледа нагоре.

Детали

Свеж

Избор на клиенти