.

.

New
Farmhouse Ѕид Оркестарот Знак со 12 Меѓусебно Слики за Божиќ Украси Затворен & Денот на Вљубените Подароци - Лесно Да се Откажам 13x17 Дрвени Слика Рамка со 12 Дизајн Отпечат?

Farmhouse Ѕид Оркестарот Знак со 12 Меѓусебно Слики за Божиќ Украси Затворен & Денот на Вљубените Подароци -

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Соодветна големина, погоден за повеќето места во домот.【Идеален Избор за Фестивал Подароци】За претстојните денот на Благодарноста/Божиќ/Денот на Вљубените, исклучителна ѕид уметност се големи подароци кои можат да бидат дадени на семејството, пријатели, колеги, љубовници, итн.Доволно замена избори за да ги задоволат вашите сезонски фестивал замена и farmhouse дома ѕидни декорации.Можете веднаш да ги красат ѕидовите од вашиот дом само со не-означување на нокти(Пакет, вклучувајќи).За стабилноста на производот инсталација и да се спречи децата од допирање на тоа, ние ви препорачуваме да се држи двострано лента на дрвена табла подолу, кои можат да бидат инсталирани повеќе безбедно., исто така, Може да биде ставен против биро, камин, партија табела.Опремени со исклучителна плик, кој можете да го користите за да ги зачувувате дополнителни слики за да се спречи загуба.Со пластична амбалажа и 4 агол чувари, нема потреба воопшто да се грижиме за напукнување и гребење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти