.

.

New
Dremisland Ресни Ткаени Ѕид Виси Месечината Сон Catcher - Boho Шик Бохемски Дома Декор Ѕид Уметност Оркестарот Убава Стан Dorm Соба Вратата Декорација (Месечина)

Dremisland Ресни Ткаени Ѕид Виси Месечината Сон Catcher - Boho Шик Бохемски Дома Декор Ѕид Уметност Оркестарот

DEN 422.16

Стока
Достапно.

☆ Димензии : дијаметар : 19cm/ 7inch вкупна должина : 83cm/32inch (од врвот до крајот на најдолгото fringe). ☆ Материјал : Месечината Дизајн Украс + Памук Кабелот + Бела Мушка+ Бакарна жица string светла(ви треба да се twine низа светла со себе си). ☆ Dremisland Ресни Ѕид Виси е направен од 100% Чист памук мозок, без вештачки состојки или хемикалии.Цврсти, трајни и врвен квалитет.Оваа симпатична и буци ресни може да направи голема разлика во секој простор. ☆За подобар изглед,додадовме string светлина во пакет, тоа управувана од страна на 2 A батерии(батерии arenot вклучени), вклучете го string светла, тоа ќе изгледа неверојатно во текот на ноќта. ☆ Оваа месечината ресни ѕид виси е создаден за да се вклопат во секој простор и буџет.Убава ѕид уметност создава чувство на хармонија и удобност за вашата соба.Тоа е одлична за спалната соба, dorm соба, дневна област, бебе бебе соба, workspace или секаде каде што би сакале да донесе некои текстура и интерес на вашите ѕидови.Повторно откривање на бохемски уметноста на ресни, со оваа модерна и чисти парчиња.На ресни е совршен прилог на вашиот декор, додавајќи веднаш топлина и текстура на секоја просторија од вашиот дом!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти