.

.

New
ВРВОТ е Папагал Храна Птица Пелети за Мали Hookbills - Не-ГМО, Кикирики Соја & Пченка Слободни, USDA Органски Сертифицирани

ВРВОТ е Папагал Храна Птица Пелети за Мали Hookbills - Не-ГМО, Кикирики Соја & Пченка Слободни, USDA Органски

DEN 2172.00

Стока
Достапно.

Органски состојки - Сите состојки се човечки одделение, еколошки, и одржливо-расте.Сите природен извор на витамини, минерали, амино киселини и други хранливи материи за среќен и здрав птица.ВРВОТ е одличен пелети не содржат било која спојници, како соја или пченка, или BHA, BHT или ethoxyquin.Ние се користи само свежо, природни состојки и да се избегне сите вештачки бои, вкусови, конзерванси, или сахароза/шеќер.Feed вашиот придружник приближно колку што тие сакаат секој ден, пелети се ладно-цедените да се задржи природната исхрана непроменети.Направени со сите USDA Сертифицирани Органски состојки од сад.Овие специјализирани пелети, која мерка 5/32" во дијаметар и се направени од истите состојки како и нашите големи пелети.Нашите пелети се сите природни и ладно-цедените да се задржи природната исхрана непроменети.

Детали

Свеж

Избор на клиенти