.

.

New
Миро Прочистувач на Воздухот (MHPure13G) H13 HEPA Филтер, Голема Соба Прочистувач на Воздухот, ги Отстранува Прашина, Полен, Мирис, и VOCs

Миро Прочистувач на Воздухот (MHPure13G) H13 HEPA Филтер, Голема Соба Прочистувач на Воздухот, ги Отстранува

DEN 11760.00

Стока
Достапно.

Миро вкупниот за нега на системот автоматски го следи квалитетот на воздухот(Најди прашина ниво и VOCs) и се прилагодува на околината во Авто мод.Едноставно вакуум и избрише надолу од двете страни да се исчисти.Миро Прочистувач на Воздухот доаѓа со H13 HEPA Филтер, 18,000 воздух дупки, опкружувачки прочистување, smart home конективност, и многу повеќе.

Детали

Свеж

Избор на клиенти