.

.

New
Airdog X3 Ionic Воздух Purifiers за Дома со Мие Филтер & Airdog Преносни Blender

Airdog X3 Ionic Воздух Purifiers за Дома со Мие Филтер & Airdog Преносни Blender

DEN 11735.76

Стока
Достапно.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ : Airdog X3 може да се чистат 120 кубни метри во минута, и можете да го здив на свеж воздух на 215 плоштадот feets.МИЕ ФИЛТЕР : Airdog прочистувач на воздухот е опремен со собирање на плочи, што се мие и resuable.Тоа може да се исуши во 20 минути.Нема потреба да се замени HEPA филтри често, која би можела да спаси до $2000 во 3 година.ЛИЧНИ МЕШАЛКА ЗА ПАТУВАЊЕ : безжичниот аспект и тежината на овој blender го прави лесен за употреба.На 1 lb на Juicestar зема погодност за да на следното ниво.Мешање било овошје или зеленчук со соодветна течност за 30 секунди ќе ја испорача свеж вкус!.ВИСОК BOROSILICATE СТАКЛО BLENDER : Boresilicated стакло материјали се одлични за транспарентноста и да можат да го издржат ниските и високите температури.Таму е исто така анти-пропадна подлога на дното на blender се обезбеди стабилност.Airdog X3 прочистувач на Воздухот со Мие Филтер за Дома Спалната соба сега во комплет со нашите Преносни Блендер Шише : Помали и полесни од другите општи tumblers.Идеален за мешање вашиот свежо овошје и зеленчук на самото место, без разлика каде се наоѓате.

Детали

Свеж

Избор на клиенти