.

.

New
ZZYH Негативни Јони, Прочистувач на Воздух за Дома Алергии и Миленичиња Коса, Точно HEPA Филтер, Тивко Воздушен за Чад, Прав и Полен, со Квалитетот на Воздухот Интелиген?

ZZYH Негативни Јони, Прочистувач на Воздух за Дома Алергии и Миленичиња Коса, Точно HEPA Филтер, Тивко Воздушен

DEN 552.00

Стока
Достапно.

【5 нивоа на прочистување на воздухот】smart гас сензор се користи за да остро го фати штетни супстанции, како што се формалдехид, бензен, итн., да се соберат, да се споредуваат, се елиминира чуден мирис, и се распаѓаат формалдехид и бензен. (*Отстранете ја заштитната фолија на филтерот пакет пред користење на производот). 【На квалитетот на воздухот интелигентни сензор】По висока чувствителност за гас сензор собира и ги споредува околината, во реално време на квалитетот на воздухот статусот е претставен преку промена на светла боја. 【Негативни јони се чисти и се прочисти】Кога прочистувач работи, таа предизвикува многу негативни јони, кои брзо ја подобрува квалитетот на воздухот. 【270 влезот циркулацијата на воздух пречистување】Усвојување динамичен правец на дизајнот да се претвори во правец за да го одбиете мртви агли, така што загадување има каде да избега.Вграден-во голем вшмукување чип прави правец на побрзо. 【Три-брзина на вредноста & автоматско прилагодување】Во автоматски режим на брзината на ветерот е автоматски поставена во согласност со сензор повратни информации.Карактеристики Пет пати прочистување ниско ниво на бучава Негативни јони се чисти и се прочисти Време копчето 270° во правец на Smart control panel на квалитетот на Воздухот интелигентни сензор Три-брзина на вредноста автоматско прилагодување Параметар Употребливи област : 14-24m2 CADR на particulate matter : 213.1m3/h КЗМ одделение на particulate matter : P2 Формалдехид CADR : 40.3m3/h Формалдехид КЗМ одделение : Ф1 Бучава : ≤60d B Прочистување на енергетската ефикасност на ниво : висок ефикасност на ниво на Тежина : 4.7 kg Номинална влезна моќност : 33.8 W Машина големина : 215* 185* 630mm Напојување : 220 V 50 HZ Солидна pollutant CADR : 213.1m3/h Солидна pollutant КЗМ : P2 CADR на гасни загадувачи : 40.3m3/h Гасни pollutant КЗМ : Ф1 Енергетска ефикасност на загадувачи цврст прочистување : висока ефикасност Највисоко ниво на бучава (звук енергетско ниво) : ≤60d B Енергетска ефикасност на гасни загадувачи прочистување : висока ефикасност ниво.

Детали

Свеж

Избор на клиенти