.

.

New
Dyson Чиста Кул, TP01 HEPA Воздух Бакшиш & Фан, За Големи Простории, Бела/Сребрена

Dyson Чиста Кул, TP01 HEPA Воздух Бакшиш & Фан, За Големи Простории, Бела/Сребрена

DEN 4559.76

Стока
Достапно.

Доловува : HEPA филтер доловува 99.97 0.3 microns честички вклучувајќи прав и домашно милениче првут.Dyson технологија помага да се создаде поздрава дома.Проекти : Проекти освежен воздух во текот на целата соба.Воздухот Мултипликатор технологија обезбедува над 77 литри во секунда на мазни, а сепак моќен струење.Мулти-функционалност : Кула фан и HEPA воздух бакшиш во едно.Други карактеристики : Sleep timer, осцилација, 10 воздухот брзина settings, и automatic shut-off ако падна над.Вториот слој во филтер содржи активиран јаглерод за да се фати домаќинство мириси и испарливи органски соединенија како боја гасови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти