.

.

New
MOUNTO HEPA500 Комерцијални 500cfm Прочистувач на Воздух Hepa Воздух Scrubber Негативни Воздух Машина за Рото-Украсениот (Сив)

MOUNTO HEPA500 Комерцијални 500cfm Прочистувач на Воздух Hepa Воздух Scrubber Негативни Воздух Машина за Рото-Украсениот

DEN 13439.76

Стока
Достапно.

Чистиот воздух насекаде : MOUNTO MT500 Hepa Воздух Scrubber се изгради со проток на Воздух 550 CFM со Променлива Брзина и како портабл HEPA воздух scrubber.MT500 има Филтер за промена на светлина, daisy синџир Двојна GFCI штекер, Пластовидно, и променлива брзина на контрола, брз пристап за промена на филтер.Преносни и удобен : Компактна големина, го прави лесно да се движат од една соба во следната, и системот е пластовидно и направени од rotomolded пластика за максимална издржливост.Идеален за дома поправка и изградба сајтови, канализација санација, вода и оган штета реставрација, салон, и печати продавница.Гаранција : 1 година дела и труд, и 10-годишно домување гаранција.Оваа HEPA воздушен со c ETL наведени има Коло прекинато заштитник кој ги заштитува не само поврзан товари но одборот компоненти.

Детали

Свеж

Избор на клиенти