.

.

New
SHIKSHIKSHIK Прочистувач на Воздух за Дома Преносни Воздушен за Спалната соба, за Чад, Пушачи, Чуден Мирис, Полен, Пет Првут, Три Брзини 1106

SHIKSHIKSHIK Прочистувач на Воздух за Дома Преносни Воздушен за Спалната соба, за Чад, Пушачи, Чуден Мирис,

DEN 2162.40

Стока
Достапно.

[Висока прецизност smart sensor] Преку висока прецизност smart sensor, тоа може да смисла на тековните услови на животната средина, преку екран во реално време за известување да се сфати на животната средина промени и прилагодување на користење на владата во реално време. [Воздух detection system] Не е вграден во smart воздух сензор на страна, кој може да смисла на воздухот суспендирани честички и прикажување на затворен квалитетот на воздухот ниво преку LED индикатор. [Висока-квалитет на мулти-слој филтер елемент, четири-слој прочистување] четири слој филтер со основно ефект, HEPA, и активиран јаглерод, додека обезбедување доволен воздухот, четири слоеви на парична казна филтрација се користи за да филтер за секој слој. [Високо-квалитетни материјали, исклучителна изработка] се користи ABS избраните материјали, површината е сјај и влажна, и тоа е разноврсна и потребите на модерната домашна декорација стилови. [3 D воздух влезот, врвот воздух излезот] Воздухот влезот на двете страни, прочистување област е поголем и ефикасноста е поголема.Голем дел од воздухот се испушта, а воздухот е прочистена брзо и ефикасно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти