.

.

New
Blueair Сина Чиста 311 Авто Медиум Соба Прочистувач на Воздух & Сини Чиста 211+ Прочистувач на Воздух 3 Фази со Две Перат Пред-Филтри, Честички, Јаглероден Филтер, ја Долову?

Blueair Сина Чиста 311 Авто Медиум Соба Прочистувач на Воздух & Сини Чиста 211+ Прочистувач на Воздух 3 Фази

DEN 4720.56

Стока
Достапно.

Се препорачува за средни соби, целосно филтри за воздух во господар спална соба, дневна соба или playroom за секој 12.5 минути (4.8 x час на 388 квадратни метри) на високо.Ги отстранува 99% од фини честички од wildfires; Во 60ми.Тестирани на ЧАСОТ 2.5 (GB/T 18801-2015).Интуитивен Авто режим, автоматски се приспособува во реално време условите пријавени од страна на честички сензор за да се одржи удобно домашна средина.Комбинација филтер, јаглерод стапици светлина мириси, HEPASilent технологија отстранува 99.97 процент на воздушни честички надолу за да 0.1 micron, како полен, прашина, и вируси.Напредни шведски Дизајн : шведски Филтер Технологија Доловува 99% Загадувачи на Воздухот Како што се Вируси, Полен, Прашина, Пет Првут, Мувлата, Бактериите и Повеќе.Елиминира мирис.Активиран јаглерод филтер ги намалува гасовите, VOCs, и досадни смрдеата од домашни миленици, пушењето, готвење, wildfires и повеќе.Шарени.Вклучува машина перат ткаенина пред-филтри во дива сина и темна сенка.Оставете мрежа филтер за домување изложени за Скандинавските изглед.Тивко.Не погласно од шепот на најниската брзина (31 decibel.) и еквивалент на ниво на бучава на врнежи на највисоката поставка (56 decibel.).

Детали

Свеж

Избор на клиенти