.

.

New
MOUNTO 650cfm Комерцијални HEPA Воздух Прочистувач на Воздухот Почист AF650

MOUNTO 650cfm Комерцијални HEPA Воздух Прочистувач на Воздухот Почист AF650

DEN 11999.76

Стока
Достапно.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .МЕДИЦИНСКИ-ОДДЕЛЕНИЕ ФИЛТРАЦИЈА : на сличен легален начин HEPA Прочистувач на Воздух Голема Соба, H13 Чиста HEPA филтри, филтер 99.97% од фини честички (како мали како 0.1 microns), како и прашина, пет првут; додека, исто така, се апсорбира чад, шумски пожар чад, готвење мириси, пет мириси, и VOCs.СУПЕРИОРЕН ПРОЧИСТУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ : Филтри до 4650 регион во 1 час/ 2325 регион во 30 минути со 1000 CADR за крупните соба покриеност.Dual на воздухот и твин-турбо фанови понуда до 2 X4 слоеви на филтрација преку две пластични пред-филтри и две мулти-Интегрирана Филтер Групи - комбинирање на не-ткаенини филтер, H13 Медицински Одделение HEPA филтер, и активниот јаглен филтер во еден сет.ЕДНОСТАВНА екран осетлив на допир & REMOTE CONTROL ИСПРАВЕН : Лесен допир на екранот контроли со smart авто режим, 4 фан брзини, 12-Часовен Тајмер, sleep mode, 4 бои LED квалитетот на воздухот екранот, автоматско вклучување/исклучување, и детето за заклучување.Уживајте флексибилност на контрола на вашиот прочистувач на воздухот со далечинското.SMART АВТО МОД&ТИВКА РАБОТА : smart прочистувач на воздухот ќе ги наместите брзината на вентилаторот автоматски врз основа на вашето реално време на квалитетот на воздухот на smart режим.Тивко доволно да се спие, дури и со таква голема CADR - на само 35d B на најниската амбиент.Тивко прочистувач на воздух за спална соба,дневна соба,канцеларија, училница.Ова е комерцијални одделение голем волумен воздух прочистувач на воздух.

Детали

Свеж

Избор на клиенти