.

.

New
JYDQM Нова Површина Мрежа Бисер Headband Булчински Headdress Стил Шминка Невестата Коса Додатоци

JYDQM Нова Површина Мрежа Бисер Headband Булчински Headdress Стил Шминка Невестата Коса Додатоци

DEN 3975.12

Стока
Достапно.

Направи што повеќе Гламурозна, Достоинство и Елегантен.Совршено се вклопуваат за вашиот венчаница.Може да се користи на свадба ден на невестата, свадба и студио за фотографии, носии, итн.Одлично за матурски, свадби, носии, или било која друга формален повод.Се чувствува мека, мазна, се водат, елегантни, удобно.Потекло : CN(Потекло)Метали Тип : Цинк Alloy Fine или Мода : Fashion Material : Crystal Type : Коса Combs Gender : Women Style : Trendy Make повеќе Гламурозна, Достоинство и Елегантен.Совршено се вклопуваат за вашиот венчаница.Може да се користи на свадба ден на невестата, свадба и студио за фотографии, носии, итн.Одлично за матурски, свадби, носии, или било која друга формален повод.Се чувствува мека, мазна, се водат, елегантни, удобно.Големина : Количина : 1 Piece Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!за свадби, proms, партии или други специјални прилики.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти