.

.

New
круна tiaras за жените косата накит Жените Принцеза Круна Headband Кристал Кристал Тиара И Коронки Коса Бенд Накит Сребрена Боја Свадба Коса Додатоци Свадба од GGAA (Металн?

круна tiaras за жените косата накит Жените Принцеза Круна Headband Кристал Кристал Тиара И Коронки Коса Бенд

DEN 1279.20

Стока
Достапно.

И ние обезбеди висок квалитет на услуга по продажбата, па ве молиме да бидат сигурни да се buyprincess круна.Оваа круна е врз основа на ретро-стил headwear дизајн, кој во голема мера го покажува женски култура и модни роденден круна.Булчински headpieces за свадба не ќе падне.Шик рачно изработени свадба чешел косата ќе направи да Домот и Доброто,Tiaras и коронки за жените е на Одличен Квалитет.свадба Headpieces за свадба погоден за свадба или круна brdesmaid да се носат во свадба партија, и, исто така, tiaras и коронки, кои за жените се погодни за матурска и друга прилика сакате да бидат повеќе шармантен.Кога носат принцеза круна headpiece,облечен tiaras за жените што се на кралицата на партијата и фокусна точка на партијата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти