.

.

New
4000 Фунти 2 Тони 65 Нозе Полиетилен Јаже Воочи Големината И Макара Блокирање И Укинување На Јаже

4000 Фунти 2 Тони 65 Нозе Полиетилен Јаже Воочи Големината И Макара Блокирање И Укинување На Јаже

DEN 2026.56

Стока
Достапно.

На најлон јаже може да носи 4000 тони тежина и не ќе се скрши лесно.Направен од материјал, издржлив и practial.Јаже околу телото ткиво е доволно блиску, површината текстура е многу детални, отпорни на абење, не пената, по зачестена употреба.Макара ја воочи големината и дизајн, ергономски, лесен за употреба.Нашите јаже е цврсто вткаена да се обезбеди сила, лесни и издржливи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти