.

.

New
RAPTOR во 12. Ножовка

RAPTOR во 12. Ножовка

DEN 2015.28

Стока
Достапно.

Должина на ножот : 12 во.Сечилото Материјал : Метал.Боја Крај : Црна/Жолта.Се Справи Со Тип : Удобност Зафат.Должина : 12 во.Сечење агли на 90 и 45 Front и назад удобност зафат handles High-напнатост design Quick промена blade Specification : Ножот Должина : 12 in Blade Материјал : Metal Color Крај : Црна/Yellow Handle Тип : Удобност Grip Length : 12 in Type : Ножовка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти