.

.

New
КРУНА 189 22-Инчен Панел Видов со 10 TPI

КРУНА 189 22-Инчен Панел Видов со 10 TPI

DEN 1849.68

Стока
Достапно.

Исклучителен квалитет алатка од Круната Рака Алатки Ltd, Шефилд, Англија.Resharpenable висока јаглероден челик сечилото.Обоени бука се справи со обезбедени со завртки.Забите се поставени и изострен. 10 забите по инч.Парична казна квалитет Круна 22-Инчен Панел Видов - 10 забите по инч со resharpenable висока јаглероден челик сечилото.Произведени во Шефилд, Англија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти