.

.

New
Обратно 3 Бенд Замена,Miya Мода рачно изработени Faux Бисер Природен Камен Ноќ Прозрачна Хривнија Рака Жените Wristband за Fitbit Обратно 3 /Смисла (M4)

Обратно 3 Бенд Замена,Miya Мода рачно изработени Faux Бисер Природен Камен Ноќ Прозрачна Хривнија Рака Жените

DEN 775.20

Стока
Достапно.

*Високо квалитетни материјали* рачно изработени beaded дизајн За Fitbit Обратно 3/Смисла Smart Watch.Мода и удобно, стилски деликатна и елегантен изглед, може да ги красат блузи, здолништа, фустани и повеќе стил. *Прилагодлива Големина* Оваа Faux Бисер Замена Бендови е еластична, погодна за жени, мажи, момчиња, девојки, деца, кои, исто така, изгледа кул и совршено одговара на барањата на бизнис, спорт и рекреација носат. *Лесен за Отстранување* Овој стилски сит dressy Smart Watch Бенд е прилагодлива големина.Поврзан со трајни нерѓосувачки челик линк и силна еластична жици, ќе одлучи дали ќе сакате тесна одговара или лабава ги собере сите се движат на срце облик на поврзување на следното прстен.Се препорачува зглоб големина 5.5? да 7.5".Тоа е супер лесно да се земе и исклучување, без користење на било какви алатки., така што да одговараат на речиси сите жените. *Повеќе Прилика* Разни Популарни бои избори да ги собере сите прилики, фустан или расположение во вашиот секојдневен живот.Совршено се вклопуваат за работи, плива, вози, вежбање, Партии, Качување, Пешачење, Кампување, Патување и повеќе активности на отворено. *Голем Идеал* Совршен за Денот на Вљубените подароци, Роденденски подароци, Свадба годишнината подароци, Ден на Мајката подароци, денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци, итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти