.

.

New
Kilodor Кактус Гребење Мачка Пост Маче Scratcher Дрво со 3 Сисал Гребење Столбови и Топката

Kilodor Кактус Гребење Мачка Пост Маче Scratcher Дрво со 3 Сисал Гребење Столбови и Топката

DEN 959.76

Стока
Достапно.

УБАВА И ИЗДРЖЛИВИ : Оваа мачка гребење пост како го имитираат кактус изгледа симпатична и свежи кои помагаат да се меша во секој модерен ентериер и додадете забава талент за секоја соба.ЗАБАВА ЗА ВАШАТА МАЧКА : Оваа Мачка гребење пост со 3 гребење столбови ги задоволува сите возрасти на мачка да се нула, се искачи, вежба, и скокаат наоколу.ИЗДРЖЛИВИ SISALS : На гребење пост обвиткани со природни сисал јаже држи вашата мачка од гребење на вашиот мебел и овозможува на вашата мачка да имаат забавен начин да се вежба.СТАБИЛНА БАЗА : Добро избалансиран дизајн и силна база, да ги задржи на пост од ѓубрето.Мекото кадифен опфаќа база, кога вашиот маче се уморни од играње, мачката може одмор и спиење врз база.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Оваа мачка нула пост со детални инструкции за брза и лесна инсталација.и вашите мачки ќе биде во можност да уживаат во нивната кула играчка во рок од 2 минути.Место на мачка стебло на рамни подни против вол агол.Избегнувајте влажни средини.На децата не им е дозволено да се искачи или играш со овој производ.Ако вашата мачка ќе почне да се џвака или јадат на крзнени топки или еластична бенд, ве молиме да се отстрани играчки и чувајте ги надвор од дофат на вашата мачка.Kilodor Кактус Гребење Мачка Пост не е само гребење мачка пост, но, исто така, чисто парче на мебел.!Неговиот елегантен зелена боја и модерен дизајн, го прават овој маче scratcher убава подобрување на вашиот дом оркестарот.ЗАБАВА ЗА ВАШАТА МАЧКА : Ова Кактус гребење Мачка пост со 3 гребење столбови ги задоволува мачки со нула, се искачи, вежба, и скокаат наоколу.СИСАЛ - МИСЛЕЊА : мислења обвиткани со природни сисал јаже држи вашата мачка од гребење на вашиот мебел.УБАВА И ИЗДРЖЛИВИ : Оваа Мачка гребење пост како го имитираат кактус изгледа симпатична и свежи кои помагаат да се меша во секој модерен ентериер и додадете забава талент за секоја соба.СТАБИЛНА БАЗА : Добро избалансиран дизајн и силна база, да ги задржи на пост од ѓубрето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти