.

.

New
LAITONG Мачка Качување Рамка Забава Petal Гнездо Мулти-Слој Мачка Качување Рамка Голема Мачка Гребење Пост Мачка Скокање Платформа домашно Милениче Мачка Качување Рамк?

LAITONG Мачка Качување Рамка Забава Petal Гнездо Мулти-Слој Мачка Качување Рамка Голема Мачка Гребење Пост Мачка

DEN 643.20

Стока
Достапно.

1. Име на производ : мачка качување рамка,60*40*85cm. 2. производ материјал; сисал кадифен крпа кул мат; стил : едноставен начин, производот категорија : мелење ноктот качување рамка. 3. Карактеристики на производот : не метални делови, разумни простор за сите видови на ликот / тежина на мачка, може да се користи во исто време повеќе од еден. 4. карактеристики : задебелена и задебелена, цврста и стабилна, отпорно на гребење и издржлив, лесен за чистење, целосно завиткан во руно, механички ликвидација сисал, со висока густина честички одбор. 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. *Производот категорија : cat качување рамка*Производ материјал; сисал кадифен крпа *Стил : едноставни модни*Производот Категорија : се Острат канџи качување рамка*Пакување метод : картон^^ Производ Features Climbing до врвот за да се ослободи nature Easy да се изгради мачка рај^^Милениче Certification Good производи се застане на тестот на сопственикот^^Воздух loft Multi-ниво скокање платформа за мачки да се игра со abandonsisal гребење postavailable во четири сезони, додавајќи простор за мачки да playcooler скокање platform Sisal заврши, мачка острат шепи, без оставање на парчиња^^Стабилна chassisstanding, мачки игра со доверба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти