.

.

New
Mujiaen Печурки Мачка Дрвото 3 во 1 - Високи Гребење Мачка Пост со 3 Трајни Природни Сисал Мачка Scratchers Кој со Слободен 35 Исклучителна Пердув Мачка Држи и Интерактивни Игр

Mujiaen Печурки Мачка Дрвото 3 во 1 - Високи Гребење Мачка Пост со 3 Трајни Природни Сисал Мачка Scratchers

DEN 959.76

Стока
Достапно.

НАУЧНИ ДИЗАЈН : Како што можете да видите, ова е триаголен стабилна дизајн, што има карактеристики на стабилност, цврстина и притисок отпор, исто како и Египетските пирамиди.Една мачка е повеќе од доволно за да се игра, и повеќе мачки се никаков проблем.Макс оптоварување 60 кг.ПРИРОДНИ СИСАЛ МАЧКА SCRATCHER : три печурки глави и три гребење мачка мислења се направени од 100% природен коноп јаже, рака-рана, така што на мачката канџи може да биде подобро сфатена, трајни и носат-отпорни, и се користи за мелење канџи.Заедно со симулирани тревникот на дното, тоа изгледа како три печурки дрвја.Нека вашиот писе останат блиску до природата без да остават дома.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Три печурки глави, еден semicircle еден сферични и еден овална форма на печурка гребење пост.Тоа е чудна и симпатична дизајн плус интерактивна топката што е лесно да се биде привлечени од мачка.Кога ќе го изгасне, мачка ќе се преземе иницијатива да се игра, кои во голема мера ги заштитува вашиот мебел.кога сте со мачка, можете да ги собереш 33" долго деликатна пердув мачка држи.Оваа мачка држи има бел дека може брзо да се привлечат мачки.Играње со мачка може да ги зголемите вашите чувства.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Ќе може успешно да се соберат за помалку од 5 минути, а има и бесплатна инсталација на алатки внатре.Постои мал трик, прво се стави на завртки со навој парче за да се поврзете на дното две плочи и горниот кат гребење пост, а потоа прицврстете ја со средство клуч.Ова е еден критичен чекор, и тоа ќе биде многу едноставен подоцна.По монтажа, тоа исто така може да декорирате вашиот дом совршено.мачка нула пост за внатрешна мачки. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Со цел да им обезбеди на клиентите со подобро шопинг искуство и услугите, Ако не сте задоволни оваа печурка гребење пост, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го замени тоа за вас веднаш, или целосно враќање на средствата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти