.

.

New
zxb-продавница Мачка Качување Рамка Симпатична Кактус Мачка Качување Рамка Сисал Јаже за Мачка Дрво Кат Маратон Рамка Мачки Гребење Пост Играчки Гребење Мачка Мисл?

zxb-продавница Мачка Качување Рамка Симпатична Кактус Мачка Качување Рамка Сисал Јаже за Мачка Дрво Кат Маратон

DEN 952.80

Стока
Достапно.

Обезбеди простор за вашата мачка да се релаксираат, да играат и да се искачи.Мулти-ниво на гребење дрво за вашата мачка да се одморат и да се истражуваат.E1 ниво бамбус fiberboard.Пештерата / спиење област, било мачка одмор!.Големина : 45см x 45cm x 105cm.Помогне да се спречи вашата мачка од оштетување на теписи, мебел, завеси итн.Име : Мачка качување frame Weight : 12kgprompt : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молам прости ми.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши ова прашање што е можно поскоро.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации за да ви обезбедиме подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти