.

.

New
SmartyKat Тројно Кула 3 Дел Меѓусебно Тепих и Burlap Мачка Нула Пост

SmartyKat Тројно Кула 3 Дел Меѓусебно Тепих и Burlap Мачка Нула Пост

DEN 902.16

Стока
Достапно.

SMARTYKAT ТРОЈНО КУЛА ЕКСТРА ВИСОКИ ГРЕБЕЊЕ ПОСТ со заменлив делови и ПОВЕЌЕ ПОВРШИНИ.МАЧКА SCRATCHERS доаѓаат во различни површини, агли да се молам на најпознатите finicky мачки и пренасочување гребење далеку од кабинетите.МУЛТИ-ТЕКСТУРА задоволува секој мачка со burlap, тепих, јута, пластика, дрво, пердуви, панделки и catnip.ТЕСТИРАНИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ : Smarty Kat секогаш прави безбедност приоритет, која е причината зошто ние дизајн на производи да се задоволат дете стандарди за безбедност.Тие не содржат мали делови, долги кабли, или други опасности, обезбедување на деца во домот се безбедно, без разлика дали тие се две нозе или четири-pawed.ЗА НАС : Smarty Kat создава стилски мачка производи кои им помагаат на сопствениците на домашни миленичиња лесно да се сретне на емоционална, физичка и instinctual потребите на нивните мачки.Од scratchers и интерактивна играчки да се јаде трева и catnip, сите наши производи се направени со цел да се стимулира особено мачки треба, а исто така згрижување на посилна врска помеѓу вас и вашата мачка!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти